zeus kopie.png

O mně

Ahoj. Pokud jste došli až sem bude to nejpíš proto, že se o mě chcete něco dozvědět, popřípadě mi něco sdělit. Tak šup do toho, tady je mailovka: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
A teď něco o mě. Na svět jsem se dostal v roce 1982. Bylo to ve městě perníku, koní a motorek, kde bydlím dodnes.
Na Krétu jsem se poprvé podíval v roce 2006 a vůbec se mi tam nelíbilo. Ale fakt vůbec! Trvalo to zhruba tři dny, než jsem hodil za hlavu nuzné ubytování, odpadky v příkopech kolem silnic a přemrštěné ceny všeho. Až potom jsem uviděl to ostatní, pěkné, kvůli čemu stojí za to se na Krétu vracet.
Ostrov, jeho historie, ale i současnost, stejně jako objevování nových míst, mentalita místních lidí a dobré jídlo, to všechno se mi stalo koníčkem.

Mým dalším koníčkem je moje práce. Od roku 2002 pracuju v médiích a můžete mě slyšet na jednom nejmenovaném veřejnoprávním rádiu :-)

Při psaní těchto webovek jsem vycházel především z vlastních zážitků a z části i z toho co se kde dá přečíst a jinými způsoby zjistit.
Pokud se na Krétu chystáte poprvé, snad Vám tyhle stránky aspoň trochu pomůžou a poradí kam vyrazit a na co se připravit.
Pokud už máte návštěvu za sebou, určitě budete mít podobné zážitky jako já.

Tak či tak díky předem za každou připomínku, Váš zajímavý zážitek, prostě za všechno co mi případně pošlete.

A kdybyste chtěli chválit, tak oslavné písně pějte ve vzkazníku ať každej vidí, jakej jsem borec :D

joomla template
template joomla